Molekulárny systém úpravy vody

Patentovaná kazeta REDOX

Molekulárny systém úpravy vody

Dvojitý odtok

Moderný, pevne vyrobený kryt

Pokročilá 7stupňová filtrácia vody !!

Bioceramický rezonátor

ochranný uhlíkový filter

Voda so zvýšeným pH – zásaditá !!

Mineralizácia vody !!

Cena: 1099,-Eur

Kompaktné 7-stupňové osmotické zariadenie obsahujúce patentovanú kazetu REDOX, ktorá znižuje potenciál ORP vody na záporné hodnoty. Zariadenie REDOX generuje tvorbu voľných iónov vodíka, ktoré sú veľmi silným antioxidantom eliminujúcim voľné radikály. Zároveň zvyšuje pH vody, vďaka čomu získavame alkalickú vodu, ktorú bolo možné doteraz získať iba ako produkt elektrolýzy v drahých ionizátoroch. Ďalšou funkciou náplne je konečná mineralizácia vyčistenej vody. Uhlíkové ochranné filtre obsahujú vysoko kvalitné aktívne uhlie, ktoré chráni membránu. Celá jednotka vrátane nádrže je uzavretá v kryte, ktorý chráni jednotlivé prvky pred náhodným poškodením zo strany používateľa. Prístroj tiež obsahuje biokeramický rezonátor a dvojitý kohútik, ktorý umožňuje čerpať vodu priamo po procese čistenia alebo alkalickú vodu s negatívnym ORP.

PREČO IBA NIEKTORÉ MINERÁLNE VODY MAJÚ VLASTNOSTI ZÁZRAKOV

Minerálne vody z niektorých prameňov z celého sveta (napr. Lurdy vo Francúzsku, Nordenau v Nemecku, Tlacote v Mexiku) majú mimoriadne a osvedčené liečivé vlastnosti. Vedci z mnohých univerzít dlho nedokázali vysvetliť zázračné vlastnosti týchto vôd, pretože ich mineralogické zloženie sa málo líšilo od minerálnych vôd z iných zdrojov. Iba nedávno sa zistilo, že fenomén týchto mimoriadnych vôd je spôsobený tým, že obsahujú veľa voľného a aktívneho vodíka. Obsah aktívneho vodíka vo vode určuje redoxný potenciál (ORP). Redoxný potenciál ukazuje schopnosť darovať a prijímať voľné elektróny. Voda s pozitívnym potenciálom ORP má oxidačné vlastnosti a nie je taká zdravá ako voda s negatívnym potenciálom, ktorý vylučuje voľné radikály zodpovedné za tvorbu rakovinových buniek v ľudskom tele. Voda s vysokým obsahom aktívneho vodíka má tiež vysokú alkalickú reakciu (vysoké pH). V posledných rokoch sa čoraz viac ľudí zaujíma o konzumáciu zásaditej vody, pretože kvôli nesprávnej výžive sú ich telá veľmi kyslé, a preto sú náchylnejšie na mnohé civilizačné choroby.

ÚŽASNÝ ZDROJ VO VAŠOM DOMOVE

Dnes nemusíte cestovať stovky kilometrov k prameňom nádherných vôd, pretože taký prameň môžete mať vo svojom byte. Šikovní vedci vyvinuli minerály, ktoré výrazne znižujú redoxný potenciál vody a zároveň zvyšujú jej pH.

NIEKTORÉ CIVILIZAČNÉ CHOROBY SPÔSOBUJE NADMERNÉ OKYSLIČOVANIE TELA. NAJLEPŠOU CESTOU PRE TIETO PROBLÉMY JE KONZUMÁCIA ALKALÍNOVEJ VODY.

Náš program obsahuje náplne REDOX – Maxi a Mini, ktoré čistenej osmotickej vode dodávajú nasledujúce vlastnosti:

Voda po prechode náplňou Maxi:

– má potenciál ORP – 50 až – 400 mV
– má pH asi 10ph
– obsahuje významné množstvo minerálnych prvkov – vápnik, horčík, draslík a sodík a umožňuje im skončiť v mineralizátori

Pri spotrebe vody pre domácnosť zostávajú vyššie uvedené vlastnosti asi 12 mesiacov

Voda po prechode náplňou Mini:

-má potenciál ORP od 0 do – 200 mV
– má pH okolo 9ph
– obsahuje iba stopové množstvá minerálnych prvkov – sodíka a draslíka, takže stojí za to mať ďalší mineralizátor
– pre domácu spotrebu vody zostávajú vyššie uvedené vlastnosti asi 6 mesiacov

Zásobníky REDOX sú v súčasnosti jediným spôsobom, ako získať negatívny potenciál REDOX a vysoké pH v čistej, zdravej a bezpečnej vode čistenej v prístroji na reverznú osmózu.

Náš program obsahuje náplne REDOX – Maxi a Mini, ktoré čistenej osmotickej vode dodávajú nasledujúce vlastnosti:

Nie každý chce konzumovať vodu s vysokým pH vo veľkom množstve. Na tento účel ponúkame dvojité kohútiky na príjem vody, ktoré umožňujú:

– odober vody z náplne REDOX, t. j. s vysokým pH alebo vezmite vodu bez náplne REDOX, t. j. s neutrálnym pH (7) alebo zmiešajte obe tieto vody navzájom

ČO JE ALKALÍNOVÁ VODA S NEGATÍVNYM REDOXOVÝM POTENCIÁLOM

Už mnoho rokov lekári a vedci učia a pripomínajú nám, že jedovaté chemické zlúčeniny spôsobujú v našom tele najväčšiu katastrofu, z ktorej najviac je v pitnej vode (pesticídy, čistiace prostriedky, ťažké kovy, zvyšky liekov – antibiotiká, hormóny atď.). Osmotické prístroje účinne odstraňujú z vody všetky jedovaté zlúčeniny a chránia nás pred mnohými chorobami. Obohatením čistej vody s negatívnym potenciálom REDOX a vysokým pH môžete ešte viac zabrániť mnohým ochoreniam a chorobám, ako sú: cukrovka, dna alergie, očné choroby, astma, prekyslenie žalúdka, psoriáza, zlyhanie obličiek, depresívne stavy, vysoký cholesterol, obezita spôsobená poškodením metabolizmu, kožné choroby, reflux, …