O nás

Sme stabilná medzinárodná spoločnosť podnikajúca v dynamickej oblasti obnoviteľných zdrojov energie (OZE). Svoje služby ponúkame vo všetkých regiónoch Slovenska, ale pôsobíme prakticky v celej Európe. 

Našu spoločnosť tvorí viac ako 500 odborníkov na energetiku. Sú to obchodníci, manažéri, ale aj inžinieri a odborníci na montáž a kvalitný záručný a pozáručný servis. Sme profesionáli v oblasti fotovoltiky a energeticky udržateľných technológií.

Naša misia

Vnímame, že trh s novými technológiami rastie a neustále sa rozvíja, preto si vyžaduje seriózny prístup, ktorý ponúka nielen rýchlu a bezproblémovú montáž, ale aj profesionálne a odborné zázemie. Preto u nás nájdete naozaj komplexný prístup. Ten zahŕňa prvotný návrh projektu, analýzu, cenovú ponuku a samozrejme kvalitnú montáž a kontrolu funkčnosti. 

Môžete sa tiež spoľahnúť na zaškolenie a profesionálny záručný a pozáručný servis.

Naše služby

Oblasť energetiky a zvlášť obnoviteľných zdrojov energie (OZE) má pred sebou veľkú budúcnosť a zároveň stojí pred technologickými výzvami. Či už ide o firmy, alebo domácnosti – energetická stabilita, sebestačnosť sa stáva stále dôležitejšou charakteristikou modernej doby a vyžaduje si čo najoptimálnejší energetický ekosystém. Sme odborníci na jednotlivé súčasti tohto ekosystému. 

Špecializujeme sa na predaj a inštaláciu fotovoltických (fotovoltaických) panelov a elektrární, tepelných čerpadiel a klimatizácií pre domácnosti, firmy a farmy. Ponúkame ekonomické ale aj komplexnejšie a náročnejšie riešenia.

Mapa realizácií

Máme za sebou už projektovanie a realizáciu viac ako 3500 projektov a toto je len zlomok práce, na ktorú sme patrične hrdí aj kvôli spokojnosti našich klientov.
Národný energetický projekt SK s.r.o.
Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany
© 2024 Národný energetický projekt s.r.o.
Ochrana osobných údajov