FOTOVOLTIKA PRE FIRMY

Fotovoltika pre podniky – investícia do budúcnosti
Až o 90 % nižšie účty za elektrinu? Energetická nezávislosť? Šetrenie životného prostredia? Odpoveď na všetky tri tieto otázky znie, áno. Efektívne využívanie fotovoltiky (fotovoltaiky) umožňuje zníženie výdavkov na energie, optimalizáciu nákladov výroby a podporuje ekologickú zodpovednosť. Vďaka fotovoltike môžu veľké aj malé podniky výrazne znížiť svoje výdavky za nákup elektrickej energie, čím dosiahnu nielen finančné úspory, ale aj pozitívny dopad na životné prostredie. Rastúce ceny na trhu s energiami rapídne zvyšujú nielen prevádzkové náklady, ale taktiež sa premietajú do vyšších cien produktov a služieb. Vďaka stabilnej cene energie a optimalizácii výroby dokážu podniky stabilizovať výrobnú cenu. Navyše, dopyt spoločnosti po ekologickom správaní firiem a fabrík bude naplnený taktiež. Fotovoltika (fotovoltaika) predstavuje obnoviteľný zdroj energie. Zelená elektrina vďaka našim fotovoltickým (fotovoltaickým) systémom je zárukou zníženia prevádzkových nákladov a výrazne optimalizuje výrobné procesy v rámci podniku.ie solárnej energie v domácnostiach má za následok zníženie nákladov na energie až o 90 %. Navyše, zelená energia výrazne šetrí našu prírodu a vďaka vlastnej solárnej elektrárni sa aj vy môžete stať energeticky nezávislými a využívať fotovoltiku (fotovoltaiku) na ohrev vody, kúrenie alebo na bežnú spotrebu pri používaní domácich spotrebičov.

Energetická nezávislosť a nižšie náklady

Moderné technologické riešenie a inovácie sú pre podniky často cenovo nedostupné a predstavujú nenávratný zdroj investícií. V prípade fotovoltických (fotovoltaických) elektrární a solárnych panelov to neplatí. Naše projekty sú klientom pripravované na mieru a postarajú sa o to, aby behom niekoľkých rokov získal podnik energetickú nezávislosť a dosiahol návratnosť počiatočnej investície. Vďaka individuálnym projektom na mieru je možné optimalizovať prevádzkové náklady vo výrobe a rapídne znížiť výšku účtov za nákup energií.

Zelená energia z fotovoltických (fotovoltaických) zariadení pokryje celú alebo časť spotreby elektriny. Práve to prináša firme nemalé úspory. Firma sa zároveň odlíši od konkurencie a stane sa čiastočne nezávislá od trhových cien elektriny, čo jej umožňuje udržiavať atraktívne ceny výrobkov a služieb.

Investícia do fotovoltiky

Slnečná energia je považovaná za jeden z najefektívnejších obnoviteľných zdrojov energie. Fotovoltika (fotovoltaika), ktorá premieňa slnečné lúče na reálnu elektrickú energiu je pre firmy krokom vpred a ide výraznú inováciu. Ide o elektrinu z ekologických zdrojov. Národný energetický projekt predstavuje riešenie, ktoré má do budúcnosti významný dopad na energetickú nezávislosť podniku i ekologický trend týkajúci sa stavu životného prostredia. Investícia do fotovoltického (fotovoltaického) zariadenia prináša firme veľké množstvo benefitov.

Ekologické správanie a zvýšenie hodnoty značky

Zelené firmy majú v dnešnej dobe výrazne vyššiu hodnotu ako firmy, ktoré sa ekologických trendov nedržia. Zelená elektrina zároveň nesúvisí len s ochranou životného prostredia. Primárne pre firmu prináša benefity v podobe, zníženia účtov za elektrinu, nezávislosť od rastúcich cien elektriny, optimalizáciu výrobných nákladov a záruky v podobe výroby vlastnej elektrickej energie. Súčasne vďaka ekologickým zdrojom energie narastá aj hodnota samotnej značky. Kontaktuje nás a pripravíme pre vás fotovoltický (fotovoltaický) projekt na mieru.

Chcete vedieť?

Našim klientom ponúkame možnosť bezplatného auditu a konzultácií. V našom tíme sú profesionáli a odborníci s praktickými skúsenosťami, ktorí vám ochotne poradia so všetkým potrebným od toho, kam fotovoltické (fotovoltaické) panely umiestniť až po spôsob financovania projektu.

Koľko stojí fotovoltika pre firmu?

Na základe bezplatného auditu vám tím odborníkov predstaví individuálne možnosti riešení aj s cenovými ponukami. Cieľom je postarať sa o to, aby boli pokryté energetické nároky firmy v požadovanej miere. Cena sa tak odvíja od konkrétnych komponentov a rozsahu projektu. Spolupracujeme s renomovanými značkami a aj preto garantujeme záruku až 30 rokov na funkčnosť na úrovni 77,28% a 25 rokov na skryté vady panelov.

Kedy sa oplatí fotovoltika pre podniky?

Za každých okolností. Bez ohľadu na to či ide o malú alebo veľkú firmu. Fotovoltické (fotovoltaické) systémy sú navrhované tak, aby dokázali optimálne fungovať a znižovať spotrebu klasickej sieťovej elektriny. Aj pri menšom počte solárnych panelov dokážete dosiahnuť vysokú úsporu a znížiť sumy na účtoch za energie.

Z čoho sa skladá fotovoltická elektráreň?

Komponenty fotovoltickej (fotovoltaickej) elektrárne sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho projektu. V zásade však oprávnené výdavky predstavujú položky, ako fotovoltické (fotovoltaické) panely (rôzne druhy), nosná konštrukcia panelov, výkonové optimizéry, mikromeniče, striedače, regulátory, riadiaca jednotka, montážny materiál a elektroinštalačné prvky pre zapojenie do siete. Taktiež môže ísť o akumulátor elektriny, zásobníkový ohrievač vody alebo iné konštrukčné prvky. Všetko toto sa dozviete po vykonaní auditu.

Záruka

10 Rokov 
na invertor

s možnosťou predĺženia 
za poplatok

25 Rokov 
na panely

Exkluzívne na kazivosť 
a skryté vady

30 Rokov 
na funkčnosť

PANELOV NA 
ÚROVNI 77,28%
Národný energetický projekt SK s.r.o.
Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany
© 2024 Národný energetický projekt s.r.o.
Ochrana osobných údajov