Voľná pracovná pozícia

Obchodný manažér/riaditeľ

Hľadáme kolegov na novootvorené pozície na úrovní obchodných manažérov/riaditeľov pre všetky regióny Slovenska.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Riadenie obchodného tímu
• Nábor obchodných zástupcov
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí

MZDA:

• Priemerná mzda 5 000 až 10 000 € mesačne
• Výška mzdy závisí od skúseností a obchodných výsledkov a môže byť vyššia

POŽIADAVKY:

• Podnikateľský duch, komunikatívny, flexibilný, pracovitý, cieľavedomý
• Predajné skúsenosti a skúsenosti s vedením ľudí (ľudia so skúsenosťami s priamym predajom a predajom v oblasti fotovoltiky a OZE sa môžu spoľahnúť na individuálne podmienky)
• Vlastné auto (ponúkame leasingový poplatok pre najlepších kolegov)

BENEFITY:

• Najvyšší plat na trhu v danej pozícii
• Neštandardný pracovný čas - na začiatku spolupráce je povolená dodatočná práca
• Zmluva o zastúpení alebo mandátna zmluva
• Po dosiahnutí stanovených výsledkov firemné auto (Mercedes)
• Kompletné zaškolenie zdarma
• Po dosiahnutí stanovených výsledkov pravidelná dovolenka pre rodinu

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Národný energetický projekt SK s.r.o.
Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany