„Fotovoltika, zelená budúcnosť pre vás i pre planétu.“

Vysoká efektivita fotovoltických (fotovoltaických ) panelov a nízke účty za elektrinu. To prináša čistá energia zo slnka pre firmy i domácnosti. Obnoviteľné zdroje energie sú cestou budúcnosti. My pre vás zabezpečíme návrh i kompletnú realizáciu energetického projektu na mieru.

FOTOVOLTIKA 
PRE DOMÁCNOSTI

Meniace sa ceny energií a narastajúce účty za elektrinu. To je dôsledok cenovej regulácie na trhu s energiami. Jednou z najlepších odpovedí na tento trend je energetická nezávislosť domácností. Vďaka nám môže byť realitou. Fotovoltika (fotovoltaika) vyrába elektrinu zo slnka, šetrí prírodu a ide o obnoviteľný zdroj energie. S naším projektom môže byť energeticky nezávislá každá domácnosť.
Viac informácií

FOTOVOLTIKA 
PRE FIRMY

Nákup energie je pre mnohé spoločnosti nákladnou investíciou a tvorí veľkú časť výdavkov. Narastajúca cena za kWh elektriny výrazne predražuje chod firiem a podnikov, čo sa prejavuje aj na výslednej cene produktov a služieb. Investovať do obnoviteľných zdrojov energie, akými je fotovoltika (fotovoltaika) a inštalácia panelov je efektívnym riešením, ktoré prináša vysokú úsporu a množstvo ďalších benefitov.
Viac informácií

SME MEDZINÁRODNÁ SPOLOČNOSŤ

Národný energetický projekt je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v krajinách Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko, Švédsko, Anglicko, Nemecko, Albánsko a Kosovo.

Audit a profesionálna realizácia

Náš profesionálny tím pristupuje ku každému projektu individuálne. Pred samotnou realizáciou vypracujeme kompletný audit a navrhneme to najefektívnejšie riešenie, ktoré prinesie firmám a domácnostiam vysokú návratnosť investície. Využívame tie najmodernejšie technológie a na fotovoltické (fotovoltaické ) panely poskytujeme dlhoročnú záruku.

Rýchla 
návratnosť

Účinnosť fotovoltických panelov a celého systému je optimalizovaná, aby bola dosiahnutá rýchla návratnosť investície.

Moderné 
technológie

Najmodernejšie technologické postupy a komponenty od renomovaných výrobcov.

Dlhoročná 
záruka

Našej práci a odbornosti dôverujeme. Ponúkame 10-ročnú záruku na montáž, zapojenie do siete a následný servis.

Projekt 
na mieru

Fotovoltické (fotovoltaické ) panely ako obnoviteľný zdroj energie patria k najefektívnejším alternatívam voči čoraz drahšej sieťovej elektrine. Cieľom našich projektov je vyvážená spotreba energie a rýchla návratnosť investície. Naša spoločnosť realizuje projekty na mieru vrátane ich kompletného návrhu a následnej realizácie. Solárne zariadenia montujeme na strechy, fasády, budovy alebo iné vhodné plochy.

Vyvážená spotreba

Kladieme dôraz optimalizáciu výkonu solárnej elektrárne a reálnej spotreby klienta.

Efektívne riešenia

Navrhujeme projekty na mieru, s čo najvyššou mierou energetickej účinnosti.

Šetríme
vaše peňaženky

Postaráme sa o energetickú 
nezávislosť s ohľadom na výšku 
vašej investície. Dotácie 
vybavíme za vás.

ZELENÁ ENERGIA 
S DOTÁCIOU

O tom, že fotovoltické (fotovoltaické ) riešenie je cestou do budúcnosti svedčí aj štátna dotácia, ktorej suma má pre rok 2022 výšku maximálne 1500 eur. Dotáciu je možné získať na základe podanej žiadosti. V rámci projektu vám pomôžeme, zabezpečíme potrebnú dokumentáciu a dotácie vybavíme za vás.

Záruka

10 Rokov 
na invertor

s možnosťou predĺženia 
za poplatok

25 Rokov 
na panely

Exkluzívne na kazivosť 
a skryté vady

30 Rokov 
na funkčnosť

PANELOV NA 
ÚROVNI 77,28%

Kariéra

Máte dušu obchodníka a hľadáte príležitosť vybudovať si kariéru a zabezpečiť kvalitný život pre seba a svojich blízkych? Ste na správnom mieste!

Mapa realizácií

Máme za sebou už projektovanie a realizáciu viac ako 3500 projektov a toto je len zlomok práce, na ktorú sme patrične hrdí aj kvôli spokojnosti našich klientov.
Národný energetický projekt SK s.r.o.
Dopravná 1364/11, 955 01 Topoľčany
© 2024 Národný energetický projekt s.r.o.
Ochrana osobných údajov