NAŠA PONUKA

ČO PRE VÁS MÔŽEME UROBIŤ

Naše fotovoltické agregáty sú založené iba na komponentoch renomovaných značiek, vďaka čomu je ich účinnosť a práca vždy na najvyššej úrovni. Spoločnosti ako: Fronius, Sofar Solar, SMA, Longi Solar, EXE Solar, REC, SUNPOWER, SunLink, Trina, JA Solar a SHARP patria medzi najlepších výrobcov vo fotovoltickom priemysle.

FOTOVOLTIKA PRE DOMÁCNOSŤ

Naša ponuka obsahuje fotovoltické zariadenia pre domácnosť s rôznymi zdrojmi energie, ktoré sú určené pre farmy rôznych veľkostí a rôznych energetických potrieb. V závislosti od výkonu solárnej elektrárne sa líšia počtom fotovoltických modulov a výkonom invertora. Odporúčame ako štandardné súpravy, tak aj pokročilejšie riešenia SolarEdge, ktoré sa vyznačujú zvýšenou účinnosťou (o 25%), a to aj vtedy, keď sú solárne panely umiestnené v tienistých oblastiach.

Viac…

FOTOVOLTIKA PRE SPOLOČNOSTI

Inštalácia fotovoltických panelov poskytuje finančné výhody nielen pre domácnosti. Naša ponuka obsahuje aj moderné fotovoltické riešenia pre spoločnosti, ktoré chcú urobiť krok vpred k vývoju a zavádzaniu technických inovácií. Vďaka našim solárnym systémom nielenže výrazne znížia energetický výdaj, ale tiež – vďaka optimalizácii výrobných nákladov – získajú výhodu oproti konkurencii, zvýšia prestíž spoločnosti a vstúpia do konceptu CSR, teda spoločenskej zodpovednosti firiem.

Viac…

Záruka

10

Invertor

30

na funkčnost

20

na skryté vady

Vybavíme pre vás dotácie a za vás vykonáme:

Audit a návrh solárnych zariadení
Dodávka a montáž solárnej elektrárne
Pripojenie k elektrickej sieti
Uvedenie do prevádzky a kontrola činnosti zariadenia
Dokumentácia pre elektráreň a uvedenie do prevádzky
Záručný a pozáručný servis elektrárne